Press "Enter" to skip to content

Pozitīvās īpašības sms kredītiem

Ne vienmēr viss ir tik ļauns un slikts kā to patiesībā mālē. Tā pat ir ar sms kredītiem ne vienmēr tie ir tik slikti un tik ļoti neizdevīgi. Jo ja tā būtu neviens, pilnīgi neviens neņemtu šos aizdevumus. Tāpēc tas jau vien liecina ka sms kredītiem ir nākotne.

Pozitīvās lietas par sms kredītiem

Kā parasti, vispirms sāksim ar pozitīvajām lietām. Sms kredīti ir viens no ērtākajiem veidiem kā īsā laika periodā tikt pie naudas. Tikai nevajag tagad domāt ka šo naudu varēsi neatmaksātNāksies tev vien šo naudu atmaksāt. Pie tam vēlams laikā. Kādēļ tieši ātrie kredīti ir ērtākais veids kā aizņemties? Elementāri, SMS kredīti ļauj tev aizņemties internetā. Gluži tāpat kā tu maksā rēķinus internetbankā tā arī tu vari pieteikties aizdevumam. Viss ir tieši tāpat kā bankas aizdevuma pieteikšanas gadījumā, tikai atsķirība ir tā ka šo aizdevumu tu piesaki cita mājas lapā un izskatīšanas laiks arī ir daudz mazāks. Bankas tev liek gaidīt vismaz vienu darba dienu, bet šiet tas viss no tiek mazāk nekā stundas laikā. Tāpat jāuzteic ka šis aizdevums ir ļoti labs risinājums situācijās, kas nepieciešami nelieli līdzekļi līdz algas dienai. Sākotnēji arī šie aizdevumi tā tika reklamēti, kā aizdevumi līdz algas dienai.

Bet ar laiku jau reklāmās sāka parādīties pielietojums tiem. Kādam vajadzēja samaksāt samilzušos komunālos maksājumus.Kādam citam atkal trāpījās kāds negaidīts pirkums. Vēl kāds atkal vēlas saremontēt auto pirms tehniskās apskates. Vai atkal vēlas iegādāties auto riepas. To visu var izdarīt ar ātriem kredītiem. Ērti ne ? Tomēr ir arī savas negatīvās puses.

Aizdevumu negatīvās iezīmes

Kā jau katrai lietai arī sms kredītiem ir nejaukas lietas. Sāksim jau ar to populārāko. Liela daļa cilvēku sūdzas ka šie aizdevumi ir ar lieliem procentiem. Tomēr ja paskatamies uz konkrēto likmi, piemēram SMScredit. Aizdevums tiek izsniegts uz 30 dienām jeb vienu mēnesi. Tā procentu likme ir 10%. Ja paskatamies uz patēriņa kredītiem, tad uz gadu tiem ir tāda pati procentu likme. Tā kā šie aizdevumi nav nemaz tik neizdevīgi. Ilgtermiņā, ja visu laiku pagarināsi maksājumus tad gan tie būs neizdevīgi iztērēti līdzekļi. Bet līdz tam, ja rīkojies prātīgi, tie ir labs finanšu instruments tiem ,kas  negrib vai nevar sadarboties ar bankām.

Comments are closed.