Press "Enter" to skip to content

Populārākie ātrie kredīti internetā

Ātrie kredīti internetā ir vieni no populārākajam pakalpojumiem mazo summu kreditēšanas nozarē. Tos arī devē par mikrokredītiem. Iemesls tieši ir šī mazā summa, kuru var dēvēt par mikro kredītiem, ja mēs to salīdzinām ar citiem kredītu veidiem. Jo nu parasti kredīti sākas no 1000 un vairāk euro lielām summām. taču šajā gadījumā summas ir daudz mazākas. Parasti sākot no aptuveni 50 euro un līdz 400-500 euro. Atsevišķi aizdevēji izsniedz līdz 2000 euro vai vairāk. Bet nu tie vairāk nav mikro kredīti. Nav mums tādi ienākumi lai tos sauktu par mikro kredītiem.  Bet kuri tad no šiem visiem aizdevējiem ir tie populārākie mūsu tirgū. Ar bankām viss ir vienkārši. To jau redzam ikdienā. Jo liela daļa kontu citiem ir Swedbank . Līdz ar to var viegli apglavot ka tā ir populārākā banka Latvijā. Bet kuri tad ir populārākie ātrie kredīti Latvijā? 

Sāksim aplūkot tos ko mēs vislabāk zinām un kuri būtu tie aizdevēji, kuru piedāvājumu zinās visi un vai lielākā daļa no aptaujātajiem cilvēkiem. Ieviesīsim skaidrību kas tad ir populārākais aizdevējs.

1.SMScredit ātrie kredīti

Šo nekļūdīgi varam saukt par zināmāko no visiem ātro kredītu izsniedzējiem. Tas ir arī viens no pirmajiem aizdevējiem. Kā izrādās pats pirmais laikam esot ferratum. Bet tas darbojās diezgan klusi. Taču SMScredit ienākot tirgū radīja nelielu apvērsumu tajā. Jo aktīvi nodarbojās ar savu pakalpojumu reklamēšanu un arī piedāvāja jaunajiem klientiem daudz un dažādas atlaides. Tādā veidā nodrošinot to ka visi cilvēki zina ka ir tāds aizdevējs un ko tas piedāvā. Daudzi arī sāka izmanto šo aizdevēju pakalpojumus. Kā šim aizdevējam izdevās piesaistīt tik daudz cilvēku uzmanību un jaunus klientus? Te laikam jāuzteic viņu mārketinga vadītāji, jo ar tik ambiciozām idejām laikam tikai retais var atļauties izpausties. Kādas tās bija ?

Jāsāk jau laikam ar pašu pārdrošāko līdz šim redzēto. SMScredit jauniem klientiem piedāvāja dažādas ekstras. Kas nu tās par ekstrām. Drīzāk tās varētu saukt par papildus bonusiem. Tie bija bezmaksas picas un dažādu koncertu biļetes. Tiem, kas aizņēmās lielākas summas atkal tika biļetes uz ziemassvētku ballēm un citām lietām. Tas bija vēl nebijis gadījums. Retais pakalpojumu sniedzējs ko tādu piedāvāja, kur nu vēl aizdevēji. Tie joprojām turpina savas reklāmas kampaņas. Ik pa laikam atbalstot kādu pasākumu.

2.Vivus.lv

Otrs populārākais aizdevējs varētu būt vivus.lv. Jo tas ir visiem vislabāk zināmais aizdevējs, kas piedāvā nebanku aizdevumus. Taču šie aizdevumi ieguvuši popularitāti jo ir ar lielākiem aizdevumiem tājā brīdī viņi bija vienīgie kas tos izsniedza.Taču nu jau pēdējā laikā tādu aizdevēju ir daudz. Līdz ar to piedāvājumi arī kļuvuši daudz vienlīdzīgāki un ir palielinājusies konkurence par to kurš tad ir izdevīgākais aizdevējs. Līdz ar to kā paši populārākie ātrie kredīti internetā mazo un vidējo summu robežās ir šie divi. Vivus un smscredit. Vivus piedāvātie ātrie kredīti internetā. Jeb kā saka sms kredīti arī ir zināmāki tieši ar to ka tie piedāvā tev aizņemties lielākas summas un uz garākiem termiņiem. Savā ziņā tie ir kā bankas patēriņa kredīti tikai ar mazākām summām. Jo patēriņa kredīti mēdz būt līdz summām vismaz 5000 euro.

3. Ondo.lv

ondo.lv populārākie ātrie kredītiLai vai cik tas dīvaini nebūtu arī trešais , mūsu prāt, populārākais aizdevējs ir no 4finance grupas. Pirms ķeramies pie ondo.lv apspriešanas izstāstīsim par 4finance. 4finance ir uzņēmums kas sevī apvieno vairākus populārākos aizdevējus.  Kopumā 4finance grupā ir apvienoti veseli 4 aizdevēji. Jau iepriekš pieminētie SMScredit un Vivus.lv. Tāpat taajā ir ondo.lv un vēl mazliet atšķirīgs pakalpojums kredītlīija, kas darbojas zem zīmola kimbi.lv. Tā kā kopumā ņemot 4finance ar saviem četriem aizdevējiem ir lielākais spēlētājs šajā tirgū un līdz ar to arī kopā ņemot tam varētu būtu vislielākais klientu skaits.  Savā ziņā tā pat ir labākā pieeja lai iegūtu lielāka pārsvaru tirgū.

Kas attiecas uz pašu ondo.lv. Tad varam piebilst tikai to ka šis aizdevējs neizpaužas ar kādām īpašām reklāmas kampaņām kā tas bija ar smscredit piedāvātiem aizdevumiem. Taču no saviem priekšgājējiem tas ir aizņēmis pieredzi reklamēties TV un atbalstīt dažādus pasākumus. Kā zināmākais ko atbalsta ir sporta apskata raidījums OvertimeTV

4. Ferratum

Un kā nu nepieminēsim pašu pirmo aizdevēju, kas piedāvāja ātros kredītus. Tāpēc nedrīkstam arī aizmirst par šo. Tas tāpat kā citi aizdevēji ir palicis jau par pārbaudītu vērtību. To zina un izmanto daudzi jau daudzi klienti kuriem ir bijusi nepieciešamība aizņemties.

Pārējie ātrie kredīti internetā

Tā kā mēs šo visu sarakstu varētu tikai turpināt un turpināt. Jo ir vēl daudz dažādu aizdevēju, kas piedāvā tev aizņemties internetā. Tāpēc visus aizdevējus diemžēl nevarēsim uzskaitīt. Tāpatās nav iespējams uzrādīt visus aizdevējus, kas piedāvā ātros kredītus bez darba vietas, bet ja tev ir citi ienākumi, kā piemērma pabalsti vai kas savādāks. Bet kas atiecas par kredītu propularitāti. Tad var tikai piebilst, ka šie aizdevēji ir populārākie finanšu aizdevēju vidū. Jo salīdzinot izsniegto aizdevumu skaitu reti kurš cits aizdevums varētu konkurēt ar šo pakalpojumu. Tāpat arī var teikt par kredītlīniju. Kas arī ir viens ļoti populārs pakalpojums. Lai gan tirgū tas parādījies ļoti nesen, tas ir iemantojis cilvēku interesi.

Comments are closed.