Press "Enter" to skip to content

Kas ir ātrie kredīti

Aizdevumi internetā. Viens no pēdējā laikā popularākajiem aizdevumu veidiem. Tikai kas mums par tiem būtu jāzin? Kas ir svarīgākais aizņemoties internetā? Vai šie ātrie kredīti atšķiras no banku izsniegtajiem kredītiem?  Par visu šo pastāstīsim, lai turpmāk tu aizņemoties jau zinātu daudzus knifus. Vari arī izmanot, piemēram, Euroatriekredīti kredītu salīdzinātāju.  Tas palīdzēs tev aizņemties izdevīgāk. Un izdevīgāk nozīmē ka ātrie kredīti tev atmaksājot var izmaksāt lētāk nekā ja tu paņem pirmo piedāvājumu ko ieraugi.

Kas tad ir ātri aizdevumi?

Vispirms, kāpēc tieši ātrie aizdevumi? Šis pakalpojums šo nosaukumu ieguva no to izsniegšanas ātruma. Bankā tev no iesnieguma apstiprināšanas līdz atbildei , lielākoties, ir jāgaida vismaz diena.Ar šiem aizdevumiem tā nav. Te no iesnieguma līdz atbildei ir jāpagaida aptuveni stunda. Biežāk gan tās ir tikai 10-30 minūtes. Lielāko laika daļu aizņem naudas pārskaitījums. Plus ar šiem kredītiem tev nav jāpamet māja. Atver savā datorā aizdevēja mājas lapu un piesaki aizdevumu. Tas ir tik viekārši.

Ātrie kredīti ir kaut kas līdzīgs kā patēriņa kredīti, tikai šoreiz summas ir mazākas , sākot no 50 eur līdz aptuveni 500 eur, kā arī termiņi nav tik jauki, lielākoties aizdevumu nākas atdot 30 dienu laikā. Bet kā darbojas šie aizdevumi? Ātrie kredīti kā tādi ir nelieli aizdevumi, kas nepieciešami tev nelielām vajadzībām,kuras nav iespējams atlikt. Piemēram,  gadās kāds remonts vai kāda cita vajadzība nedēļu pirms algas dienas. Ko darīt ? Gaidīt līdz algas dienai nevar? Tad nu vari aizņemties nepieciešamu summu un salabot problēmas. Atmaksāsi aizdevumu algasdienā.

Lielākoties šie aizdevumi ir ar summu no 50- 400 eur un termiņiem līdz 30 dienām, bet ir arī pāris aizdevēji,kas darbojas kā patēriņa kredītu izsniedzēji. Tie piedāvā aizņemties pat 1000 un vairāk eiro un termiņiem līdz pat diviem gadiem. Līdz ar to šis ir viens no populārākajiem aizdevumiem. Jo tas aptver plašu vajadzību finansējumu lielumu.

Vai ātrie kredīti ir izdevīgi?

ātrie kredīti nav kredītkarteViss atkarīgs kam aizņemies. Ja nepeiciešams auto iegādei, tad ātrie kredīti nebūs pareizākais risinājums. Ne viņi aizdod nepieciešamo summu, ne arī termiņi ir tik patīkami kā tas būtu auto kredīta gadījumā. Auto iegādei tev jāmeklē auto kredīts. Tas būs gan izdevīgāks gan arī piedāvājums būs speciāli auto iegādei. Par ātro kredītu izdevīgumu. Tie var būt izdevīgi. Tikai ir jāievēro vairāki noteikumi. Par cik tirgū ir pieejami ļoti daudzi piedāvājumi, tad ir iespējams, ka pārmaksāsi. Jo ne visi piedāvājumi ir vienādi. Kādam atsķiras pagarinājuma maksājumi. Starpcitu SMScredit ir samazinājis pagarinājuma maksājumus saviem aizdevumiem. Kā arī katram aizdevējam ir savas komisijas maksas. Viens par 100 eur iazdevumu paprasīs 10% ,bet cits paprasīs varairāk.

Bet kā tad var aizņemties izdevīgi? Izmanto ātro kredītu salīdzinātājus. Tie palīdzēs tev atrast izdevīgāko aizdevēju un ietaupīt naudu. Jo tur varēsi salīdzināt pēc tā cik lielas summas tie izsniedz. Vai tie piedāvā pirmo aizdevumu bez komisijas maksas. Tas nozīmē, ka jāatdod tik cik aizņēmies. Vēl arī izdevīgi ir noskaidrot cik būs  jāatmaksā ja aizņemies , bet tomērs būs jāmaksā procenti. Pavērojot situāciju tirgu ir redzams ka izmaiņas ir ļoti lielas starp piedāvājumiem.Ja tu neuzticies salīdzinātājiem tad vari veikt salīdzināšanu pats.

Piedāvājumu dažādība

Visu laiku jau esam pieminējuši, ka ātrie kredīti ir arī uz ir ilgāku termiņu par 30 dienām. Bet tas nav vienīgais. Liela daļa kreditoru pēdējā laikā ir sākusi arī piedāvāt kredītlinijas. Kas ir kredītlīnija? Kredītlīnija ir tas pats ātrais kredīts tikai ar iespēju pašam noteikt maksimālo summu. Tikai nelolojiet ilūzijas. Te skatās arī tavas iespējas atmaksāt kredītu. Kredītlīnijas pluss ir iespēja izņemt šo summu pa daļām, nevis uz reiz pagrabt visu summu. Jāmaksā arī ir tikai par izmaksātās naudas lielumu. Izdevīgi ne ?  Gada procenti gan tik šiem aizdevumiem ir lieli. Ja tomēr izskati iespēju aizņemties uz daudzi ilgāku laiku un lielāku summu, meklē bankas. Tomēr viņām ilgtermiņa ir ļoti mazi procenti un arī piedāvājums būs jaukāks.

Comments are closed.