Press "Enter" to skip to content

Ātrie kredīti

Tad nu par ātrajiem kredītiem.  Visu laiku runājam par viņiem , bet tā īsti neesam izstāstījuši par vēsturi un citām lietā. To kas ir šie aizdevumi jau esam runājuši. Bet visparīgi par šo tēmu runāt nav. Tad nu šis būs tāds kā neliels papildinājums jau iepriekšējām rakstam par šiem aizdevumiem.Tad nu šoreiz aplūkosim nedaudz no vēstures. Kā radās šie aizdevumi. Tāpat noskaidrosim kāpēc ir jāsalīdzina šie ātrie kredīti un kādas ir jaunākas izmaiņas tajos. Būs daudz kas jauns ko uzzināt.

Nedaudz no vēstures

Ātrie kredīti vairs nav nekāds retums Latvijā un nu jau tos jums piedāvā vairāk nekā 15 kompānijas. Tā kā atrast sev izdevīgāko aizdevēju nebūs nemaz tik viegli.Kādreiz, pašos ātro kredītu pirmsākumos bija tikai viens aizdevējs, SMScredit. Bet tā kā pārējie nesēdēja rokas klēpī salikuši, tad nu parādījās arī citi ātro kredītu izsniedzēji, kā piemēram, via sms , ferratum, opencredit.lv . Šie ir tie populārākie ātrie kredīti, vel tik var piebilst vivus.lv , kas aizdod lielākas naudas summas, kā smscredit. No jaunajiem populāri ir greencredit, kā arī kredits7.lv .Vispārīgi lielākoties visi šie ātrie kredīti ir ļoti līdzīgi, jo ja vēlies izdzīvot tik lielā konkurencē,tad nākas būs elastīgam.

Līdz ar to visi piedāvājumi ir daudz maz līdzīgi, atšķiras tikai kādas nianses, kā piemēram, kāds izsniedz lielāku summu, kādam ir zemāki aizdevuma procenti,vai arī aizdevuma termiņš ir lielāks nekā 30 dienas ( ātrie kredīti parasti tiek izsniegti uz 30 dienām).Tāpēc izdarīt izvēli ir ļoti grūti. Tāpēc ātrie kredīti ir jāsalīdzina.

Salīdzini ātros kredītus

Kā jau iepriekš minējām, ātrie kredīti ir ļoti daudz un kopsumma izdarīt izdevīgāko izvēli ir ļoti grūti. Kreditori ir daudz,aizdevuma nosacījumi ir diezgan līdzīgi, bet pazināt visus aizdevējus arī ir grūti, protams var jau apmeklēt katra aizdevēja mājas lapu un skatītie, kādi tad nu kuram ir tie piedāvājumi, bet vai tas ir izdevīgi laika ziņā? Laikam jau nebūs gan. Tāpēc talkā nākam mēs, Topatriekrediti.lv . Mēs piedāvājam jums dažādu informāciju par šiem īstermiņa aizdevumiem, Piedāvājam jums skaiti apkopotu informāciju par to cik katrs aizdevējs jums aizdod pirmajā reizē, to cik jūs varat aizņemties  ja esat jau aizņēmušies vairākas reizes. Vēl tāpat mēs piedāvājam jums salīdzināt pēc procentu likmes, cik katram kreditoram tā liela ir. Nodrošinām jūs ar informāciju par to cik ilgi katru dienu strādā konkrētais aizdevējs , kā arī cik ātri tiks izskatīts tavs ātrais kredīts.

Kas jauns šajos aizdevumos.

Tā kā šajos produktos arī nekā nestāv uz vietas, arī te ir par ko parunāt. Kas tad jauns ir šajos aizdevumos? Vispār jau ir šādi tādi jaunumi. Kopš iepriekš šis raksts tapa ir bijuši jaunumi. Kad šis raksts tapa pirmo reizi , Tālajā 2014 gadā. Tad nebija čupiņa aizdevēju. Varbūt iespējams pat nebija tāds ladyloan.lv aizdevējs. Tāpat nebija kredītlīnija. Kredītlīnija vispār ir atsevišķa raksta vērts produkts. Gribētos pat teikt ka tā ir ātro kredītu evolūcija. Ja sākumā bija vivus.lv kas piedāvāja aizdvumu uz ilgāku laika termiņu. Tam bija papildus iespēja aizņemties vēl mazliet pie jau esošās summas. Tad nu aizdevēji izdomāja ka to varētu definēt kā jaunu produktu un radās šīs kredītlīnijas. Kas ļauj aizņemties vairākas reizes.

Tas cik reizes atkarīgs no tā cik liels ir tavs kredītlimits un cik lieli ir bijuši iepriekšējie aizdevumi. Pareizāk aktīvie ieprieksējie aizdevumi. Ja to summa nav sasniegusi jau kopējo kredītlimitu. Tad vari aizņemies papildus šiem aizdevumiem. Līdz sasniegsi savu kredītlimitu. Tad vairāk aizņemties nevarēsi. Bet tāpat šis ir viens ļoti labs aizdevumu veids. Kā palīgs ikdienas situācijai šis pat varētu būt labāks variants kā ātrie aizdevumi.

Comments are closed.