Press "Enter" to skip to content

Aizdevumu tendences 2016 gada nogalē

Ātrie kredīti, aizdevums kas daudziem spēj palīdzēt. Bet tajā pašā laikā 90% tirgū piedāvātie aizdevumi atsķiras tikai ar procentu likmēm un papildus pakalpojumiem, kā pagarināju maksājumi vai kādi bonusi kā aizdevumu apdrošināšana. Taču bonusi ik pa laiam parādas jebkuram aizdevējam. Bet piedāvājumi mainas reti. Taču ir viens produkts kas pēdējā laikā ir sācis palikt ļoti interesants aizdevējiem un nu jau vairāki aizdevēji piedāvā šādu produktu. Aizdevumu tendences liecina ka arvien biežāk aizdevēji uzlabo savus pakalpojumus.

Aizdevumu tendences jaunais produkts – kredītlīnija

Tāpat kā jebkurš uzņēmums seko tirgū notiekošajam arī aizdevēji neguļ. Tieši tāpēc pēdējā laikā ir populārs jauns pakalpojums – Kredītlīnija. Šī produkta iespējamie pirmsākumi ir meklējami aizdevējam Ferratum mainot savu ātro kredītu pakalpojumu uz kompleksu pakalpojumu, kas piedāvā dažādus aizdevumus. Atstājot ātro kredītu paklpojumu un piedāvājot arī vēl citus. Tagad ferratum ir mainījos nosaukumu uz ferratum bank un piedāvā ne tikai ātros kredītus, bet vēl citus pakalapojumus. Arī patēriņa kredītu. Bet kā jaunākais pakalpojums ir kredītlimits.

No šī papaklpojuma arī pārējie aizdevēji sākuši uz to skatīties. Pirmais kas pēc tam noreaģēja uz šo jauno pakalpojumu ir aizdevējs Credit24.lv. Arī šis aizdevējs ieviesa sev jaunu pakalpojumu – Kredītlīniju. Tomēr arī šis aizdevējs ir saglabājis esošos produktus. Tādā veidā papildinājis savu produktu grozu. Credit24 arī savās reklāmās, kas tiek publicētas masu saziņas līdzekļos kā TV, aktīvāk reklamē tieši šo jauno pakalpojumu.

Kā jaunākais šā pakalpojuma sniedzējs ir kimbi.lv. Kimbi.lv ir jaunākais no tirgū ienākušajiem jaunajiem spēlētājiem. Taču tas nav bez pieredzes un zināšanām šajā jomā. Aiz tā stāv 4finace grupa. Kura, kā jau zināms ir vairāku aizdevēju īpašniece. Tiem kas nezin tad 4finance grupā ietilpst tādi aizdevēji kā SMScredit.lv, Ondo.lv  un plašāk zināms kā ilgtermiņa ātro kredītu izsniedzējs, Vivus.lv . Kimbi.lv ir vienīgais no 4finance grupas aizdevējiem, kas piedāvā tieši kredītlīniju. Pārējie piedāvā  ātros aizdevumus un noteiktām summām un termiņiem līdz 30 dienām.  Tas vien liecina ka aizdevēji tomēr saredz nākotni šajā produktā. Un kā redzam palēnām arī citi aizdevēji sāk piedāvāt šādu pakalpojumu.

Ar to kredītlīnija ir īpaša?

Tradicionāli esam pieraduši ka aizdevēji piedāvā tradicionālo ātro kredītu piedāvājumu. Summa līdz patuveni 400 euro un termiņi līdz 30 dienām ar iespējām pagarināt atmaksas termiņu. Ar kredītlīniju ir radīts jauns pakalpojums, kurā nevis tev pieejamās summas aug atkarībā no tā cik esi aizņēmies, bet gan summa tiek noteikt uzreiz. Aizdevējam nepieciešama informācija par taviem ienākumiem un izdevumiem. Pārējā informācija ir tieši tāda pati kā ātro kredītu gadījumā. Tikai šoreiz aizdevējs aplūkojot tavu finanšu plūsmu noteiks cik daudz tu vari aizņemties. Tas arī noteiks maksimālo summu, kuru tev var piešķirt. To vai tu aizņemies visu sumu vai daļu ir atkarīgs no tevis paša. Izdevīgāk , tā arī norāda aizdevējs kimbi, ir aizņemties tikai tev nepieciešamo summu un atmaksāt maksimāli īsā termiņā.

Šis apgalvojums ir liels retums, jo ne katrs aizdevējs norāda kā ir izdevīgāk aizņemties. Tas vien jau liecina ka šis pakalpojums ir ļoti pretīmnākošs klientam un vispār kreditu nozarē aizdevumi paliek arvien draudzīgāki un klientam saprotamāki. Ja viens klients cenšas kaut mazliet tajā iedziļināties.

Comments are closed.